Успеси на такмичењима школска година 2012/13.
 

Физика општинско такмичење
- Каравезић Милош, седми разред, 1. место
- Класановић Данило, седми разред, 2. место
- Јаковљевић Андреј, седми разред, 2. место
- Ћук Огњен, осми разред, 2. место
Физика окружно такмичење
- Јаковљевић Андреј, седми разред, 1. место, пласман на државно такмичење, треће место на државном такмичењу
Информатика и рачунарство општинско и окружно такмичење

-Андреј Јаковљевић, седми разред, 1. место, пласман на државно такмичење
-Данило Класановић, седми разред, 2. место, пласман на државно такмичење
Математика општинско такмичење
- Миленковић Миљана, четврти разред, 2 место
- Лозо Милан, четврти разред, похвала
- Класановић Наталија, четврти разред, похвала
- Павловић Наталија, пети разред, 2. место,
- Росић Никола, шести разред, 2. место
- Јаковљевић Андреј, седми разред, 1. место
- Класановић Данило, седми разред, 2. место
- Каравезић Милош, седми разред, 3. место
Математика окружно такмичење
- Класановић Данило, седми разред, 1. место, пласман на државно такмичење, похвала на државном такмичењу
- Каравезић Милош, седми разред, 1. место, пласман на државно такмичење
Српски језик општинско такмичење
-Милинковић Мила, пети разред, 4. место
-Катић Исидора, пети разед, 4. место
-Андреј Јаковљевић, седми разред, 2. место
-Матејић Јована, осми разред, 3. место
Српски језик окружно такмичење
-Катић Исидора, пети разед, 2. место
-Матејић Јована, осми разред, 3. место
Историја општинско такмичење
-Катић Исидора, пети разред, 3. место
-Каравезић Милош, седми разред, 1. место
-Војводић Душан, седми разред, 3. место
-Милуновић Страхиња, осми разред, 1. место
-Ћук Огњен, осми раред, 1. место
Географија општинско такмичење
-Каравезић Милош, седми разред, 1. место
- Јаковљевић Андреј, седми разред, 2. место
-Хајдуковић Мила, осми разред, 1. место
-Млинар Андреа, осми разред, 1. место
-Калосеровић Ивана, осми разред, 2. место
Географија окружно такмичење
-Каравезић Милош, седми разред, 1. место, 100 бодова, пласман на државно такмичење
- Јаковљевић Андреј, седми разред, 1. место, 100 бодова, пласман на државно такмичење
- Хајдуковић Мила, осми разред, 1. место
- Млинар Андреа, осми разред, 1. место
Биологија општинско такмичење
-Милинковић Мила, пети разред, 3. место
-Савић Милан, пети разред, 3. место
-Катић Исидора, пети разред, 3. место
-Ћупић Марко, пети разред, 3. место
-Гајић Јована, пети разред, 3. место
-Димитрић Јана, седми разред, 3. место
-Каравезић Милош, седми разред, 3. место
-Марија Мишковић, шести разред, 2. место
-Малиновић Јелена, шести разред, 2. место
-Пантић Александра, шести разред, 3.место
Биологија окружно такмичење
-Милинковић Мила, пети разред, 2. место
-Марија Мишковић, шести разред, 2. место
-Малиновић Јелена, шести разред, 3. место
Енглески језик општинско такмичење
-Ћук Огњен, осми разред, 1. место,
Енглески језик окрружно такмичење
-Ћук Огњен, осми разред, 1. место, пласман на државно такмичење
Техничко и информатичко образовање општинско такмичење
Шта знаш о саобраћају?
-Стефан Ђурановић, 1. место
- Ивона Ивковић, 3. место
Техничко и информатичко образовање окружно такмичење
Шта знаш о саобраћају?
-Стефан Ђурановић, 2. место