Успеси на такмичењима школска година 2011/12.
 
Географија општинско и окружно такмичење
-Хајдуковић Мила, 7.е, треће место општинско такмичење, прво место окружно такмичење
Физика општинско и окружно такмичење
-Андреј Јаковљевић 6.ц прво место, пласман на државно такмичење, треће место на државном такмичењу
Математика општинско такмичење
-Павловић Наталија, четврти разред, прво место
-Стантић Николина, четврти разред, похвала
-Росић Никола, 5.а, друго место
-Данило Класановић 6.а, прво место, пласман на државно такмичење
-Милош Каравезић 6.а, друго место, пласман на државно такмичење
-Андреј Јаковљевић 6.ц друго место, пласман на државно такмичење
-Мила Матовић 8.а прво место
Српски језик општинско такмичење
-Андреј Јаковљевић 6.ц прво место, прво место окружно такмичење
-Сандра Рудић 6.ц, треће место, прво место окружно такмичење
-Желана Борјанић 7.а, прво место
Историја општинско такмичење
-Милош Каравезић 6.а, прво место, прво место окружно такмичење
-Огњен Ћук 7.ц, друго место
Биологија општинско такмичење и окружно такмичење
-Марија Мишковић 5.д, друго место општинско такмичење
-Наташа Медан 5.ц, друго место општинско такмичење
-Александар Мерц 5.а друго место општинско такмичење
-Звонимир Рудински 5.а друго место општинско такмичење
-Сандра Рудић 6.ц, друго место општинско такмичење, треће место окружно такмичење
-Јаковљевић Андреј 6.ц друго место општинско такмичење
-Милош Каравезић 6.а друго место општинско такмичење
-Ивана Калосеровић, 7.а друго место општинско такмичење
-Милица Тајков 7.а друго место општинско такмичење
-Теодора Бајић 7.а друго место општинско такмичење
-Бојана Арифи 8.д треће место општинско такмичење
Енглески језик општинско такмичење
-Вања Скендеровић 8.а, треће место
-Лазар Станковић 8.ц, треће место
Техничко и информатичко образовање
Информатика и рачунарство
-Андреј Јаковљевић 6.ц прво место, прво место на државном такмичењу, пласман на СИО

-Данило Класановић 6.а, друго место, друго место окружно такмичење, пласман на државно такмичење