Виртуелна шетња

sonja-vr

ШКОЛСКИ ДОКУМЕНТИ

 

document

КОНТАКТИРАЈТЕ НАС

kontakt1

Teл: 024/553-171

e-mail: sonjko@yunord.net

administrator@sonja-marinkovic.edu.rs 

 

Више информација>>

СОЊА МАРИНКОВИЋ

marinkovic sonja

АКТИВНИ КОРИСНИЦИ

Имамо 5 гостију на мрежи



Успеси на такмичењима школска година 2017/18.

Више погледајте на ОВОМ линку.

 
Успеси на такмичењима школска година 2016/17.

Погледајте на ОВОМ ЛИНКУ.

 
Успеси на такмичењима школска година 2014/15.

                                

ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА:

 

НА ЗОНСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА ПЛАСИРАО СЕ:

-ЈОВАН КАЛОСЕРОВИЋ 6а

-МИЛИЦА БАШИЋ 4а

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

 

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ:

5. РАЗРЕД ИЗ ПРАКТИЧНОГ РАДА ПО ЗАДАТКУ: ЕЛЕНА НОВАКОВИЋ (ментор:Славко Вучетић)

7. РАЗРЕД- АУТОМОДЕЛАРСТВО : МЛАДЕН ИКИЋ (ментор:Славко Вучетић)

                                                        - БРОДОМОДЕЛАРСТВО  : ЛУКА ИВАНИШЕВИЋ (ментор:Славко Вучетић)

8. РАЗРЕД- ВАЗДУХОПЛОВНО МОДЕЛАРСТВО: НИКОЛА МАЦУРА (ментор: Невенка Бабић)

                                                                            ВАЊА БОЖИЋ (ментор: Невенка Бабић)

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

 

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ:

5.РАЗРЕДИ:    -ЈОВАН ЈОВАНЧИЋ (ментор: Жарко Отовић)

                         -МИЛАНА ВАСИЋ (ментор: Жарко Отовић)

                         -ДУШКО ВУЧКОВИЋ (ментор: Ана Болин)

                         -АДРИЈАНА БРКЉАЧ (ментор: Ана Болин)

6.РАЗРЕДИ:    -МАРИЈА СТАНИМИРОВИЋ(ментор: Жарко Отовић)

                        -ИСИДОРА КУЛИЋ(ментор: Жарко Отовић)

                        -АНА РАДУЛОВИЋ(ментор: Жарко Отовић)

                        -НЕВЕНА ЛАТКИ(ментор: Жарко Отовић)

                          -ВАЊА ВИДАНОВИЋ(ментор: Ана Болин)

7.РАЗРЕДИ:    -ИСИДОРА КАТИЋ(ментор: Ана Болин)

                       -ЈЕЛЕНА ПРИЈИЋ(ментор: Ана Болин)

                       -МИЛА МИЛИНКОВИЋ(ментор: Ана Болин)

                       -НАТАЛИЈА ПАВЛОВИЋ(ментор: Ана Болин)

                       -АЛЕКСАНДРА СТАНИМИРОВИЋ(ментор: Ана Болин)

                       -МИЛАН САВИЋ(ментор: Ана Болин)

8. РАЗРЕДИ:    -АНА РАДОВАНОВИЋ(ментор: Жарко Отовић)

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА:

 

5.РАЗРЕДИ:  -МИЊА БАБИЋ

                      -ДУШАН ВУЧКОВИЋ

                      -ЕЛЕНА НОВАКОВИЋ

                      -ИВАНА ИЛИЈАШЕВИЋ

                      -НИНА МИЛЕТИЋ

6. РАЗРЕДИ:    -МИЉАНА МИЛЕНКОВИЋ

                        -ВАЊА РАДОЊИЋ

                        -МИЛИЦА БЕШЛИЋ

                        -АЛЕКСАНДРА ПЕТКОВИЋ

                        -ИСИДОРА РАДИЋ

                        -НАТАЛИЈА КЛАСАНОВИЋ

                        -ЕНА МЕХМЕДОВИЋ

7. РАЗРЕДИ:  -ИСИДОРА КАТИЋ

                        -АЊА ВУЧКОВИЋ

                        -САРА ЛУКИЋ

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА

 

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ :

8. РАЗРЕД: -КРИСТИНА ЛУКИЋ

                     -АЛЕКСАНДРА ПАНТИЋ

                     -МИЛАНА ПИЛИПОВИЋ

                     -ЈЕЛЕНА ЈУРИШИН

                     .ДАЈАНА ВОЈНИЋ ХАЈДУК

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

 

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ:

8. РАЗРЕД: -ЈЕЛЕНА ЈУРИШИН

                    -АЛЕКСАНДРА БУЛАТОВИЋ

                    -ТАЛИА ОДРИ

                    -КРИСТИНА ЧАНАК

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ:

 

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ:

3. РАЗРЕД: -ЈЕЛЕНА МЕЈИЋ

                    -АНЂЕЛА МИЛИЧИЋ

                    -УРОШ ШТРБАЦ

                    -МАША ПЕКЕЗ

  4. РАЗРЕД: -САЊА ЛАЦИЋ

                       -НЕМАЊА ЛАТКОВИЋ

                       -ДАНИЛО НИКОЛИЋ

                      -ЛЕНА МАРКОВИЋ

                      -СТЕФАН МИШКОВИЋ

  5. РАЗРЕДИ: -ЈОВАН ЈОВИЧИЋ

                          -ИВАНА ИЛИЈАШЕВИЋ

                          -ДАНИЛО РАДУЛОВИЋ

                          -МИЊА БАБИЋ

                          -ДУШАН СТАНИЋ

6. РАЗРЕДИ : -НАТАЛИЈА КЛАСАНОВИЋ

                      -ВАЊА ВИДАНОВИЋ

7. РАЗРЕДИ: -НАТАЛИЈА ПАВЛОВИЋ

8. РАЗРЕД:    -ДУШАНКА МИРОСАВИЋ

                       - НИКОЛА РОСИЋ

                       -УРОШ ПРИЈОВИЋ

                       -ЈОВАНА СТАМАТОВИЋ

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ:

                    

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ :

 7.РАЗРЕД:-ХОРВАТ МЛАЂАН

                    -ЛУКА ТОДОРОВИЋ

                    -КРИСТИНА ТРАЈКОВСКИ

8. РАЗРЕД: -ВАЛЕНТИН ОРАВЕЦ

                    -ЛУКА ПАВЛОВИЋ

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ:

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ:

 6. РАЗРЕД: МАРИЈА СТАНИМИРОВИЋ

                      ДАРИО ЧУПИЋ

 7. РАЗРЕД: НАТАЛИЈА ПАВЛОВИЋ

 8. РАЗРЕД: БОЈАНА МАМУЖИЋ

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ:

 

ПЛАСИРАЛИ СЕ:

8. РАЗРЕД-ЈЕЛЕНА МАЛИНОВИЋ

 

 
Успеси на такмичењима школска година 2013/14.
 
 

Техничко и информатичко образовање
"City for Cycling"

 
Успеси на такмичењима школска година 2012/13.
 

Физика општинско такмичење
- Каравезић Милош, седми разред, 1. место
- Класановић Данило, седми разред, 2. место
- Јаковљевић Андреј, седми разред, 2. место
- Ћук Огњен, осми разред, 2. место
Физика окружно такмичење
- Јаковљевић Андреј, седми разред, 1. место, пласман на државно такмичење, треће место на државном такмичењу
Информатика и рачунарство општинско и окружно такмичење

-Андреј Јаковљевић, седми разред, 1. место, пласман на државно такмичење
-Данило Класановић, седми разред, 2. место, пласман на државно такмичење
Математика општинско такмичење
- Миленковић Миљана, четврти разред, 2 место
- Лозо Милан, четврти разред, похвала
- Класановић Наталија, четврти разред, похвала
- Павловић Наталија, пети разред, 2. место,
- Росић Никола, шести разред, 2. место
- Јаковљевић Андреј, седми разред, 1. место
- Класановић Данило, седми разред, 2. место
- Каравезић Милош, седми разред, 3. место
Математика окружно такмичење
- Класановић Данило, седми разред, 1. место, пласман на државно такмичење, похвала на државном такмичењу
- Каравезић Милош, седми разред, 1. место, пласман на државно такмичење
Српски језик општинско такмичење
-Милинковић Мила, пети разред, 4. место
-Катић Исидора, пети разед, 4. место
-Андреј Јаковљевић, седми разред, 2. место
-Матејић Јована, осми разред, 3. место
Српски језик окружно такмичење
-Катић Исидора, пети разед, 2. место
-Матејић Јована, осми разред, 3. место
Историја општинско такмичење
-Катић Исидора, пети разред, 3. место
-Каравезић Милош, седми разред, 1. место
-Војводић Душан, седми разред, 3. место
-Милуновић Страхиња, осми разред, 1. место
-Ћук Огњен, осми раред, 1. место
Географија општинско такмичење
-Каравезић Милош, седми разред, 1. место
- Јаковљевић Андреј, седми разред, 2. место
-Хајдуковић Мила, осми разред, 1. место
-Млинар Андреа, осми разред, 1. место
-Калосеровић Ивана, осми разред, 2. место
Географија окружно такмичење
-Каравезић Милош, седми разред, 1. место, 100 бодова, пласман на државно такмичење
- Јаковљевић Андреј, седми разред, 1. место, 100 бодова, пласман на државно такмичење
- Хајдуковић Мила, осми разред, 1. место
- Млинар Андреа, осми разред, 1. место
Биологија општинско такмичење
-Милинковић Мила, пети разред, 3. место
-Савић Милан, пети разред, 3. место
-Катић Исидора, пети разред, 3. место
-Ћупић Марко, пети разред, 3. место
-Гајић Јована, пети разред, 3. место
-Димитрић Јана, седми разред, 3. место
-Каравезић Милош, седми разред, 3. место
-Марија Мишковић, шести разред, 2. место
-Малиновић Јелена, шести разред, 2. место
-Пантић Александра, шести разред, 3.место
Биологија окружно такмичење
-Милинковић Мила, пети разред, 2. место
-Марија Мишковић, шести разред, 2. место
-Малиновић Јелена, шести разред, 3. место
Енглески језик општинско такмичење
-Ћук Огњен, осми разред, 1. место,
Енглески језик окрружно такмичење
-Ћук Огњен, осми разред, 1. место, пласман на државно такмичење
Техничко и информатичко образовање општинско такмичење
Шта знаш о саобраћају?
-Стефан Ђурановић, 1. место
- Ивона Ивковић, 3. место
Техничко и информатичко образовање окружно такмичење
Шта знаш о саобраћају?
-Стефан Ђурановић, 2. место

 
Успеси на такмичењима школска година 2011/12.
 
Географија општинско и окружно такмичење
-Хајдуковић Мила, 7.е, треће место општинско такмичење, прво место окружно такмичење
Физика општинско и окружно такмичење
-Андреј Јаковљевић 6.ц прво место, пласман на државно такмичење, треће место на државном такмичењу
Математика општинско такмичење
-Павловић Наталија, четврти разред, прво место
-Стантић Николина, четврти разред, похвала
-Росић Никола, 5.а, друго место
-Данило Класановић 6.а, прво место, пласман на државно такмичење
-Милош Каравезић 6.а, друго место, пласман на државно такмичење
-Андреј Јаковљевић 6.ц друго место, пласман на државно такмичење
-Мила Матовић 8.а прво место
Српски језик општинско такмичење
-Андреј Јаковљевић 6.ц прво место, прво место окружно такмичење
-Сандра Рудић 6.ц, треће место, прво место окружно такмичење
-Желана Борјанић 7.а, прво место
Историја општинско такмичење
-Милош Каравезић 6.а, прво место, прво место окружно такмичење
-Огњен Ћук 7.ц, друго место
Биологија општинско такмичење и окружно такмичење
-Марија Мишковић 5.д, друго место општинско такмичење
-Наташа Медан 5.ц, друго место општинско такмичење
-Александар Мерц 5.а друго место општинско такмичење
-Звонимир Рудински 5.а друго место општинско такмичење
-Сандра Рудић 6.ц, друго место општинско такмичење, треће место окружно такмичење
-Јаковљевић Андреј 6.ц друго место општинско такмичење
-Милош Каравезић 6.а друго место општинско такмичење
-Ивана Калосеровић, 7.а друго место општинско такмичење
-Милица Тајков 7.а друго место општинско такмичење
-Теодора Бајић 7.а друго место општинско такмичење
-Бојана Арифи 8.д треће место општинско такмичење
Енглески језик општинско такмичење
-Вања Скендеровић 8.а, треће место
-Лазар Станковић 8.ц, треће место
Техничко и информатичко образовање
Информатика и рачунарство
-Андреј Јаковљевић 6.ц прво место, прво место на државном такмичењу, пласман на СИО

-Данило Класановић 6.а, друго место, друго место окружно такмичење, пласман на државно такмичење
 
<< Почетак < Претходна 1 2 Следећа > Крај >>

Страна 1 од 2