Успеси на такмичењима школска година 2014/15.

                                

ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА:

 

НА ЗОНСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА ПЛАСИРАО СЕ:

-ЈОВАН КАЛОСЕРОВИЋ 6а

-МИЛИЦА БАШИЋ 4а

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

 

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ:

5. РАЗРЕД ИЗ ПРАКТИЧНОГ РАДА ПО ЗАДАТКУ: ЕЛЕНА НОВАКОВИЋ (ментор:Славко Вучетић)

7. РАЗРЕД- АУТОМОДЕЛАРСТВО : МЛАДЕН ИКИЋ (ментор:Славко Вучетић)

                                                        - БРОДОМОДЕЛАРСТВО  : ЛУКА ИВАНИШЕВИЋ (ментор:Славко Вучетић)

8. РАЗРЕД- ВАЗДУХОПЛОВНО МОДЕЛАРСТВО: НИКОЛА МАЦУРА (ментор: Невенка Бабић)

                                                                            ВАЊА БОЖИЋ (ментор: Невенка Бабић)

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

 

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ:

5.РАЗРЕДИ:    -ЈОВАН ЈОВАНЧИЋ (ментор: Жарко Отовић)

                         -МИЛАНА ВАСИЋ (ментор: Жарко Отовић)

                         -ДУШКО ВУЧКОВИЋ (ментор: Ана Болин)

                         -АДРИЈАНА БРКЉАЧ (ментор: Ана Болин)

6.РАЗРЕДИ:    -МАРИЈА СТАНИМИРОВИЋ(ментор: Жарко Отовић)

                        -ИСИДОРА КУЛИЋ(ментор: Жарко Отовић)

                        -АНА РАДУЛОВИЋ(ментор: Жарко Отовић)

                        -НЕВЕНА ЛАТКИ(ментор: Жарко Отовић)

                          -ВАЊА ВИДАНОВИЋ(ментор: Ана Болин)

7.РАЗРЕДИ:    -ИСИДОРА КАТИЋ(ментор: Ана Болин)

                       -ЈЕЛЕНА ПРИЈИЋ(ментор: Ана Болин)

                       -МИЛА МИЛИНКОВИЋ(ментор: Ана Болин)

                       -НАТАЛИЈА ПАВЛОВИЋ(ментор: Ана Болин)

                       -АЛЕКСАНДРА СТАНИМИРОВИЋ(ментор: Ана Болин)

                       -МИЛАН САВИЋ(ментор: Ана Болин)

8. РАЗРЕДИ:    -АНА РАДОВАНОВИЋ(ментор: Жарко Отовић)

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА:

 

5.РАЗРЕДИ:  -МИЊА БАБИЋ

                      -ДУШАН ВУЧКОВИЋ

                      -ЕЛЕНА НОВАКОВИЋ

                      -ИВАНА ИЛИЈАШЕВИЋ

                      -НИНА МИЛЕТИЋ

6. РАЗРЕДИ:    -МИЉАНА МИЛЕНКОВИЋ

                        -ВАЊА РАДОЊИЋ

                        -МИЛИЦА БЕШЛИЋ

                        -АЛЕКСАНДРА ПЕТКОВИЋ

                        -ИСИДОРА РАДИЋ

                        -НАТАЛИЈА КЛАСАНОВИЋ

                        -ЕНА МЕХМЕДОВИЋ

7. РАЗРЕДИ:  -ИСИДОРА КАТИЋ

                        -АЊА ВУЧКОВИЋ

                        -САРА ЛУКИЋ

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА

 

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ :

8. РАЗРЕД: -КРИСТИНА ЛУКИЋ

                     -АЛЕКСАНДРА ПАНТИЋ

                     -МИЛАНА ПИЛИПОВИЋ

                     -ЈЕЛЕНА ЈУРИШИН

                     .ДАЈАНА ВОЈНИЋ ХАЈДУК

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

 

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ:

8. РАЗРЕД: -ЈЕЛЕНА ЈУРИШИН

                    -АЛЕКСАНДРА БУЛАТОВИЋ

                    -ТАЛИА ОДРИ

                    -КРИСТИНА ЧАНАК

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ:

 

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ:

3. РАЗРЕД: -ЈЕЛЕНА МЕЈИЋ

                    -АНЂЕЛА МИЛИЧИЋ

                    -УРОШ ШТРБАЦ

                    -МАША ПЕКЕЗ

  4. РАЗРЕД: -САЊА ЛАЦИЋ

                       -НЕМАЊА ЛАТКОВИЋ

                       -ДАНИЛО НИКОЛИЋ

                      -ЛЕНА МАРКОВИЋ

                      -СТЕФАН МИШКОВИЋ

  5. РАЗРЕДИ: -ЈОВАН ЈОВИЧИЋ

                          -ИВАНА ИЛИЈАШЕВИЋ

                          -ДАНИЛО РАДУЛОВИЋ

                          -МИЊА БАБИЋ

                          -ДУШАН СТАНИЋ

6. РАЗРЕДИ : -НАТАЛИЈА КЛАСАНОВИЋ

                      -ВАЊА ВИДАНОВИЋ

7. РАЗРЕДИ: -НАТАЛИЈА ПАВЛОВИЋ

8. РАЗРЕД:    -ДУШАНКА МИРОСАВИЋ

                       - НИКОЛА РОСИЋ

                       -УРОШ ПРИЈОВИЋ

                       -ЈОВАНА СТАМАТОВИЋ

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ:

                    

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ :

 7.РАЗРЕД:-ХОРВАТ МЛАЂАН

                    -ЛУКА ТОДОРОВИЋ

                    -КРИСТИНА ТРАЈКОВСКИ

8. РАЗРЕД: -ВАЛЕНТИН ОРАВЕЦ

                    -ЛУКА ПАВЛОВИЋ

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ:

ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ:

 6. РАЗРЕД: МАРИЈА СТАНИМИРОВИЋ

                      ДАРИО ЧУПИЋ

 7. РАЗРЕД: НАТАЛИЈА ПАВЛОВИЋ

 8. РАЗРЕД: БОЈАНА МАМУЖИЋ

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ:

 

ПЛАСИРАЛИ СЕ:

8. РАЗРЕД-ЈЕЛЕНА МАЛИНОВИЋ

 

 
Успеси на такмичењима школска година 2013/14.
 
 

Техничко и информатичко образовање
"City for Cycling"